Výuka němčiny přes Skype

        Pokud se potřebujete naučit cizí jazyk, rozšířit své dosavadní znalosti, procvičit gramatiku nebo výslovnost, ale nemáte čas na pravidelné docházení do jazykové školy, případně Vám nevyhovuje skupinová výuka, je pro Vás ideálním řešení výuka přes Skype. Při tomto způsobu výuky je možné domluvit individuální termíny vyhovující Vašim potřebám, tempo výuky přizpůsobit Vašim požadavkům a přitom je možné tyto lekce absolvovat z pohodlí Vašeho domova.

        Pokud se rozhodnete využít mých služeb, první hodina zdarma bude sloužit k mému seznámení s Vašimi dosavadními znalostmi a Vašemu rozhodnutí, zda se mnou budete chtít spolupracovat. Zaměřuji se především na všeobecnou výuku němčiny pro každodenní použití, ale je možné domluvit se i na lekcích specializovaných třeba pro obchodní, právní a další použití.


Pro výuku používám následující učebnice:


1. Sprechen Sie Deutsch? - nakladatelstí Polygot, rok vydání 2015

2. Němčina nejen pro samouky - nakladatelství Leda, rok vydání 2014

Pokud však máte nějakou svoji oblíbenou učebnici, není problém domluvit se na jejím používání.

Pravidla výuky

        Lekce je možné domluvit v časovém rozmezí od 8,00 do 21,00. Délka jedné lekce je 55 minut, termíny si domluvíme vždy podle Vašich časových možností. 24 hodin před započetím lekce je možné termín zrušit a domluvit náhradní. V opačném případě lekce propadá. Pokud však dojde k nějaké neočekávané situaci, která Vám neumožní zrušit výuku v daném termínu, rád Vám vyjdu vstříct a nějaké řešení spolu určitě nalezneme.

        Pokud by nastaly překážky na mé straně, Vaše lekce budou samozřejmě nahrazeny v náhradním termínu a navíc ode mne dostanete jednu lekci zdarma.

Překlady

      Další službou, kterou nabízím, jsou překlady z a do němčiny. Je možné objednat překlady běžné firemní komunikace, návodů, publikací i odborných textů.

      Při účtování za překlady vycházím z ceny za jednu normostranu (podrobnosti viz ceník), přičemž jedna normostrana čítá 1800 znaků včetně mezer, při velikosti písma 12 a řádkování 1,5. Termíny překladů Vám sdělím obratem podle rozsahu zakázky, obvyklá doba dodání je 3 - 4 dny. U rozsáhlejších zakázek Vám navhrnu termín, který skutečně dodržím, nebudu slibovat nemožné.

        Ceny za nabízené služby

Nejsem plátce DPH, takže uvedené ceny jsou konečné.

Výuku němčiny přes Skype je možné objednat již od jedné lekce, objednávka více lekcí je samozřejmě finančně výhodnější.

Při objednání výuky němčiny je nutné nejprve zaplatit objednaný počet hodin (platební údaje poskytnu po přijetí objednávky), překlady jsou fakturovány až po odevzdání. Při překladech rozsáhlejšího objemu požaduji zálohu 30% z předpokládáné ceny.

        Standartní texty: 200,- Kč/normostranu

        Odborné texty: od 240,- Kč/normostranu

        Minimální účtovaná částka: 200,- Kč

      Výuka přes Skype

        1 lekce:     300,- Kč

        10 lekcí: 2.800,- Kč

        20 lekcí: 5.200,- Kč