Vítejte na stránkách, které vám umožní využít váš pobyt v Čechách co nejintenzivněji a jednoduchým způsobem navštívit místa, která byste při své návštěvě Čech rozhodně neměli opomenout.

Co Vám můžu nabídnout.

           Jistě, můžete pro takovéto vyjížďky za krásami Čech využít nabídky různých cestovních kanceláří, které je také nabízejí. Ale pokud nemáte rádi velké organizované zájezdy s přesně stanoveným harmonogramem, kde musíte všechno stíhat přesně na čas a pohybovat se stále s průvodcem a raději byste si svůj pobyt ve vybrané lokalitě užili v klidu a přesně podle svých představ, pak jste tady správně.

           Já sám jsem člověk, který rád cestuje po světě, takže vím, jak je občas těžké zorientovat se v cizí zemi, sehnat správné informace a dostat se co nejpohodlněji tam, kam potřebujete. Právě mé zkušenosti z cest mě přiměly k nápadu, poskytovat slušné a přitom cenově dostupné služby návštěvníkům Čech.

           Jak to tedy funguje? Na těchto stránkách najdete tipy na různá místa, která opravdu stojí za návštěvu. Jsou zde uvedeny i odkazy na oficiální stránky těchto památek, kde si většinou můžete prohlédnout i fotogalerie a získat informace v angličtině. A potom už stačí mě kontaktovat na můj mail a dohodnout si termín, kdy byste chtěli výlet uskutečnit. Já vás následně do zvolené lokality odvezu pohodlným autem VW Sharan (maximální počet cestujících 4), kde již bude záležet čistě na vás, jak si svůj čas užijete. Podle vašeho přání se vám můžu věnovat jako průvodce nebo pokud si chcete místo užít výhradně sami, počkám na vás na smluveném místě a zase vás odvezu zpět do vašeho hotelu. Protože při takto zorganizovaném výletě se budu věnovat výhradně vám, je možná jakákoliv domluva o změně plánu. Zaujalo vás místo a chcete se zdržet déle? Nebo jste při prohlídce objevili nějaké další místo, kam byste chtěli ještě zajet? Žádný problém, přizpůsobím program dne vašim okamžitým potřebám.

           U každého výletu, který nabízím na těchto stránkách, je uvedena vzdálenost od Prahy, doporučená doba pobytu, doba jízdy tam a zpět a cena. Cena je kalkulována nikoliv za osobu, ale za moje služby, takže není závislá na počtu osob. To znamená, že např. celodenní výlet do Českého Krumlova stojí 160 EUR, takže pokud pojedete čtyři, zaplatíte 40 EUR na osobu. V této ceně je zahrnuto již vše, můj čas, pohonné hmoty, neplatíte nic navíc. Cena však nezahrnuje vstupné do památek.

           Při výběru výletů se však nemusíte omezit pouze na tipy na těchto stránkách. Pokud chcete navštívit nějaké jiné místo, sdělte mi jaké a já vám navrhnu cenu, za jakou mohu vámi požadovaný výlet zorganizovat.

           A ještě jedna nabídka: Pokud je vás méně než čtyři a chcete ušetřit, můžete při rezervaci výletu zadat možnost „sdílet výlet". Tím umožníte obsadit volná místa v autě jiným zájemcům o výlet a vaše náklady se sníží. Je však nutné počítat s tím, že s vámi pojedou cizí lidé a program skupiny bude nutné koordinovat společně. Ale musím také upozornit, že ne vždy se podaří sehnat zájemce o stejný výlet na stejný den. V tom případě zaplatíte plnou cenu.


Něco málo o mně: 48 let, najezdil jsem přes 750.000 kilometrů bez nehody. Řídil jsem vůz na silnicích téměř celé Evropy, v USA, Kanadě, Chile, Argentině a Maroku. Fotografie z mých cest si můžete prohlédnout v mojí fotogalerii. Mluvím německy a anglicky.


twitter  facebook  google  linkedin  rss  email


© ®  2016  studio 1jv